Privātuma noteikumi

Šie privātuma noteikumi nosaka veidu, kā mēs vācam, izmantojam, uzturam un atklājam informāciju, kas iegūta no lietotāja ("Lietotājs"), lietojot un mijiedarbojoties ar vietni ("Vietne") un AmberFit virtuālo asistentu ("Aplikācija").

Personas identifikācijas informācija

Mēs varam apkopot personu identificējošu informāciju no lietotājiem dažādos veidos, tostarp, bet ne tikai, kad lietotāji apmeklē mūsu vietni un aplikāciju, reģistrējas vietnē un aplikācijā, veic komunikāciju, aizpilda veidlapas, atbild uz aptaujām un izmanto pakalpojumus, iespējas vai resursus, kurus mēs darām pieejamus mūsu vietnē un aplikācijā. Lietotāji var arī anonīmi apmeklēt mūsu vietni un aplikāciju. Mēs apkoposim personas identifikācijas informāciju no lietotājiem tikai tad, ja viņi labprātīgi iesniegs mums šādu informāciju. Lietotāji vienmēr var atteikties sniegt personu identificējošu informāciju.

Nepersonificēta identifikācijas informācija

Mēs varam vākt nepersonificētu identifikācijas informāciju par Lietotājiem, kad viņi mijiedarbojas ar mūsu vietni un aplikāciju. Informācija, kas nav personīgi identificējama, var ietvert pārlūka nosaukumu, ierīces tipu un tehnisko informāciju par Lietotāju savienojuma līdzekļiem ar mūsu vietni un aplikāciju, piemēram, izmantoto operētājsistēmu un interneta pakalpojumu sniedzējiem.

Tīmekļa pārlūka sīkdatnes

Mūsu vietne un aplikācija var izmantot "sīkfailus", lai uzlabotu lietotāja pieredzi. Lietotājs var izvēlēties iestatīt savu interneta pārlūku atteikties no sīkdatnēm vai arī saņemt brīdinājumu, kad sīkdatnes tiek nosūtītas. Ja lietotājs atsakās saņemt sīkdatnes, jāņem vērā, ka dažas vietnes vai aplikācijas daļas var darboties nepilnīgi.

Kā mēs izmantojam apkopoto informāciju

Mēs var vākt un izmantot Lietotāju informāciju šādiem mērķiem:
  • Lai vadītu un uzlabotu mūsu vietnes un aplikācijas darbību
  • Lai uzlabotu klientu apkalpošanu
  • Sniegtā informācija palīdz mums efektīvāk reaģēt uz jūsu klientu apkalpošanas pieprasījumiem un atbalsta vajadzībām.
  • Lai personalizētu lietotāja pieredzi
  • Mēs varam izmantot apkopoto informāciju, lai saprastu, kā mūsu lietotāji kā grupa izmanto mūsu vietnē un aplikācijā sniegtos pakalpojumus un resursus.
  • Mēs varam izmantot jūsu sniegtās atsauksmes, lai uzlabotu mūsu produktus un pakalpojumus.
  • Lai nosūtītu lietotājiem informāciju, kuru viņi piekrituši saņemt.
  • Mēs varam izmantot e-pasta adresi, lai nosūtītu informāciju Lietotājam par vietnes un aplikācijas atjauninājumiem.
Kā mēs aizsargājam jūsu informāciju

Mēs pieņemam drošu datu vākšanas, glabāšanas un apstrādes praksi un drošības pasākumus, lai aizsargātu lietotāja personisko informāciju pret neatļautu piekļuvi, mainīšanu, atklāšanu vai iznīcināšanu.

Dalīšanās ar Jūsu personīgo informāciju

Mēs nepārdodam un nenomājam Lietotāju personiski identificējamu informāciju citiem. Iepriekš aprakstītajiem nolūkiem mēs varam kopīgot vispārēju apkopotu demogrāfisko informāciju, kas nav saistīta ar personiski identificējamu informāciju par apmeklētājiem un lietotājiem, ar mūsu partneriem. Mēs varam izmantot trešo personu pakalpojumu sniedzējus, lai palīdzētu mums vadīt un nodrošināt vietnes un aplikācijas darbību. Mēs drīkstam dalīties ar jūsu informāciju ar šīm trešajām personām iepriekš minētajiem mērķiem, ja esat devis mums atļauju.

Trešo personu vietnes un aplikācijas

Lietotāji mūsu vietnē un aplikācijā var atrast saturu, kas norāda uz mūsu partneru, piegādātāju un citu trešo personu vietnēm un aplikācijām. Mēs nekontrolējam saturu vai saites, kas parādās šajās vietnēs un aplikācijās, un mēs neatbildam par praksi un saturu, kas pieejams partneru vietnēs un aplikācijās, turklāt šīs vietnes vai aplikācijas, ieskaitot to saturu un saites, var pastāvīgi mainīties. Šīm vietnēm un aplikācijām var būt savi privātuma noteikumi un klientu apkalpošanas politika.

Atbilstība bērnu tiešsaistes privātuma aizsardzības likumam

Īpaši svarīgi ir aizsargāt bērnu privātumu. Šī iemesla dēļ mēs savā vietnē neapkopojam un neuzturam informāciju par tiem, par kuriem zinām, ka viņi ir jaunāki par 13 gadiem, un neviena mūsu tīmekļa vietnes daļa nav veidota tā, lai piesaistītu ikvienu, kas jaunāks par 13 gadiem. Bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem vietnes un aplikācijas lietošana atļauta tikai ar vecāku vai likumīgo pārstāvju piekrišanu.

Šīs privātuma politikas izmaiņas

Mēs esam tiesīgi atjaunināt šo konfidencialitātes politiku. jebkurā laikā. Mēs aicinām lietotājus regulāri pārbaudīt šo lapu, lai redzētu jebkādas izmaiņas, kā mēs aizsargājam un uzlabojam personiskās informācijas aizsardzību. Jūs atzīstat un piekrītat, ka jūsu pienākums ir periodiski pārskatīt šo privātuma politiku.

Jūs piekrītat šiem noteikumiem

Izmantojot šo vietni un aplikāciju, jūs apliecināt, ka piekrītat šiem noteikumiem. Ja jūs nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzu, nelietojiet mūsu vietni un aplikāciju. Turpinot lietot vietni un aplikāciju pēc izmaiņām šajos noteikumos, tiks uzskatīts, ka jūs piekrītat šīm izmaiņām.

GDPR atbilstība

Apkopotie personas dati tiek glabāti tikai Eiropas Savienībā, un iesaistītie partneri ievēro personas datu aizsardzības prasības atbilstoši GDPR noteikumiem.
Personas dati bez atkārtotas piekrišanas tiek glabāti 24 mēnešus un pēc tam tiek anonimizēti.

Ja rodas kādi jautājumi vai pieprasījumi par privātuma un personas datu aizsardzības politiku, lūgums sazināties ar mums pa e- pastu [email protected]

Sazinieties ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi par šiem privātuma noteikumiem, šīs vietnes un aplikācijas privātuma praksi vai jūsu mijiedarbību ar šo vietni un aplikāciju, lūdzu, sazinieties ar mums pa e- pastu [email protected] Šis dokuments pēdējo reizi tika atjaunināts 2020. gada 20. janvārī.